Diamond- Nabłyszczanie, Nawilżanie

diamond

DIAMOND

Włosy pełne życia i blasku !ALFAPARF MILANO SEMI DI LINO DIAMOND Doskonała recepta, aby dodać blasku i witalności dla wszystkich rodzajów włosów.

Wśród wielu innowacji w dziedzinie chemii włosów i nauki umieściliśmy w nowym Semi Di Lino, możemy podawać naszym asortymencie diament z potężnym kompleksem witamin aby dać do włókna włosa nową energię. Ze względu na ich działanie przeciwutleniające, walczą powstawanie wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia włókno włosa.

 

diamond szampon

 

Szampon -Delikatne pieszczoty światła po włosach. Włókna włosów miękka i ożywiona świeci natychmiast i długo. WNIOSEK .Nałożyć na mokre włosy i skórę głowy. Emulsji z wodą poprzez delikatny masaż. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć aplikację.

 

 

diamond odżywka

 

ODŻYWKA -Extricates sublimacji lekki, ultra-lekki i lśniące włosy, które ujawniają ich niezwykły blask .WNIOSEK. Po zastosowaniu szamponu, rozprowadzić niewielką ilość produktu na nici. Masować i dokładnie spłukać.

 

 

diamond maska

 

MASKA-Intensywnie odżywia włókno włosa na miękkie włosy i płynu, który rozprzestrzenił się intensywne i żywe jasność. WNIOSEK .Nałożyć na wilgotne włosy, 1 lub 2 nakrętki produktu i masaż wzdłuż długości i porady. Pozostawić na 5 minut .Emulsji z wodą i dokładnie spłukać.

 

 

diamond ampulki

 

AMPUŁKI -Intensywne wzmacniacz światła, zmniejsza szorstkość powierzchni włókna włosa i zamyka naskórek, nadając włosom bezprecedensową jasności. Rezultaty widoczne od pierwszego zastosowania.

 

 

diamond lotion

 

LOTION- Intensive Revitalizing i dokończyciel, uelastycznia i przywraca naturalny włosy połysk. Rezultaty widoczne od pierwszego zastosowania. Bez spłukiwania.

 

 

 

diamond fluidFLUID- Niesamowite płyn który zawiera 10 cennych korzyści.: daje ekstremalną jasność i natychmiastowego , chroni kosmetyczny blask koloru i intensywności przedłużające je ,3włosów detangles- uwalniając ich od problemu z węzłów, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB,zapobiega powstawaniu rozdwajaniu ,kontroluje foldy, przeciwdziała na wpływ wilgoci, uszczelnia skórki , sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiste, ułatwia mycie, zmniejszając czas schnięcia.

 

 

             diamond spraydiamond krysztalki

 

 

KRYSZTAŁKI PŁYNNE LUB W SPRAY- Dotknięcie światła,. Ponadto, wilgoci i ochrony przed zewnętrzną agresją, że nudne i osłabione włosy . Nigdy więcej matowe włosy. Na wilgotne włosy na połysk, jak żaden inny. Nigdy więcej węzłów. Przed szczotkuje włosy, korzystając z ekstremalnych rozczesywania mocy, aby pożegnać się z irytującym problemem węzłów. Łatwe mycie. Przed szczotkowaniem na całej długości lub tylko na końcach, w celu ułatwienia suszenia i przetworzenie informacji włosy. Retusz codzienny , w celu zwalczania wilgoci .

 

  

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk