Precious Oil- Włosy Kręcone i Kędzierzawe

precious oil

PRECIOUS OIL - WŁOSY KRĘCONE I KĘDZIERZAWE

ANTI FRIZZ Linia przeciwdziałająco puszeniu się wzbogacona naturalnymi olejkami, do wszystkich rodzajów włosów.


PRZEZNACZENIA Linio do dyscyplinowani i zapobiegania puszeniu się nawet najbardziej niesfornych włosów, Posiadając , właściwości przeciwutleniające i regenerujące i nawilżające dzięki olejkowi z Opuncji, a także właściwości ochronne i odżywcze dzięki olejkowi z owocu Pequi.
TECHNOLOGIE olejki z Opuncji i owocu Pequi gwarantują skuteczną ochronę przed puszeniem się i wilgocią włosów prostych, falowanych i kręconych. Zapewniają włosom wygląd. który jest zawsze idealny i pod kontrolą.

 

szampon zapobiegajacy puszeniu

 

 

SZAMPON ZAPOBIEGAJĄCY PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW- Innowacyjny preparat w Oil Szampon bez siarczanów, które łączy w sobie delikatne działanie oczyszczające z intensywnym ułatwiająca rozczesywanie i dyscyplinowanie efekt, pozostawiając włosy miękkie, gładkie i bardzo łatwo się rozczesywania.

 

 

 

maska-zapobiegajaca-puszeniu

 

MASKA ZAPOBIEGAJĄCA PUSZENI SIĘ WŁOSÓW- Intensywne kuracja, która gwarantuje miękkość i zdyscyplinowanie przeciwdziałając puszeniu się włosów. Zawiera olejek z owocu Pequi oraz olejek z Opuncji które redukują nierówności' na powierzchni włosa, czyniąc włosy łatwiejsze do układania. Włosy miękkie ,błyszczące i zawsze na swoim miejscu.

 

 

 

fluid-wygladzajacy-wlosy

 

 

 

FLUID WYGŁADZAJĄCY WŁOSY - Lekki fluid zapobiegający puszeniu się włosów. Ułatwia wygładzenie kręconych falowanych i prostych włosów.

Wygładza włókno włosów zmniejszając ich objętość .Chroni włosy przed wilgocią i dłużej utrzymuje je władzie. Produkt należy nanosić na wilgotne. włosy po czym modelować. Idealny jako intensywna kuracja na noc, bez spłukiwania.

 

 

eko pianka

 

 

EKO-PIANKA DO WŁOSÓW KRĘCONYCH- Ultra lekki płyn ,zmienia sie w ekologiczną piankę dyscyplinującą i przeciwdziałającą puszeniu sie włosów kręconych.Olejki z owocu Pequi i Opuncji wygładzają i włókna włosa i utrzymują nawilżenie włosów. Objętość fryzury znajduje się pod kontrolą a loki są wyraźne, nawet w wilgotnych warunkach .

 

 

 

 

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk