Reconstruction- Odżywianie, Regeneracja

Rekonstrukcja

REKONSTRUKCJA

Doskonała recepta dla włosów zniszczonych, kruchych i łamliwych. Wśród wielu innowacji w dziedzinie chemii włosów i nauki umieściliśmy w nowym Semi Di Lino,

że zaszczepił idealne połączenie 2 wyjątkowych składników aktywnych w Semi Di Lino Odbudowy, które oferują pełną naprawę włosów z oświetlonej blaskiem:

  • Szpiku bambusa-Dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości krzemu, zapewnia wytrzymałość i elastyczność. Sercem włókna włosów.
  • CORTEX NAPRAWA-Aktywny składnik pochodzący z naturalnych źródła, naprawy uszkodzeń w głębi łodygi włosa. Uzupełnia, chroni i nawilża, są miękkie, jedwabiste.

 

szampon

 

 

SZAMPON- Pierwsza faza narodziny ,działa w sercu włosa, nadrabia braki elementów których brakuje.

 

 

 

maska

 

 

MASKA- Konsolidacja, wzmacnia i odbudowuje korę, zwiększenie odporności na pękanie.

 

 

fluid

 

 

FLUID- Umożliwia proces codziennej naprawy, uszczelnianie naskórka i tworzenie bariery ochronnej anty zniszczeń .Włosy są pełne, nie tracąc płynności i miękkości.

 

 

ampułki

 

AMPUŁKI-Dedykowane do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych, Profesjonalny zabieg głębokiej rekonstrukcji .Włosy, naprawiane od środka, pojawiają się bardzo silne i bardziej elastyczna. Dedykowane do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych.

 

 

 

lotion

 

LOTION- Rezerwa na restrukturyzację natychmiastowy uszkodzenia włókna włosa nietrwały. Od pierwszego zastosowania struktury wydaje się być bardziej odporne i kompaktowe. Używany codziennie, pozwala włosy przywrócić ich naturalny wigor.

 

 

  

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk