Scalp Care- Pielęgnacja Skóry Głowy

scalp care

Wyjątkowe i oryginalne leczenie jasności na włosy.
Przez ponad 20 lat ALFAPARF MILANO przekształca cenne lnu zaprawiania nasion w niezwykłej jasności na włosy.

 

Dzisiejsza ekskluzywna formuła jest jeszcze bardziej skuteczne, na prawdziwą podróż piękna, że ​​nie tylko oświetla dużo czasu, ale jest to i opieki.
Nasiona lnu odrodzić. I tak włos z wszystkich kobiet.


Od dziś, wyjątkowość lniany opiera się na dwóch podstawowych zasadach:

 

  • Shine- Leczenie : SEMI DI LINO nie tylko włosy absolutnej jasności, ale traktuje i dba o każdego rodzaju włosów z każdego rodzaju wymogu
  • Ochrona Kolor : Dziękuję nasion lnu chronić kolor, który haicreato, przedłużając jasność i intensywność.

Doskonałość włosów jest ściśle związane z jakością jego otoczenia.
Bo tylko doskonałe skóry mogą tworzyć idealne włosy.
Nasion lnu jest przeznaczony do poprawy i leczenia skóry przez idealne połączenie intensywnego działania i skuteczności leczenia bez rinunciarne z ochroną skóry głowy i włosów piękna.

Pielęgnacja skóry głowy: dla wszystkich rodzajów skóry

  • dla tych, którzy chcą poprawić piękno skóry codziennie

Pielęgnacja skóry głowy: na problemy skórne

  • dla tych, którzy wyczerpane skórę głowy, z włosami, które mają tendencję do upadku
  • dla tych, którzy mają głowy z łupieżem
  • dla tych, którzy mają głowy z nadmiaru sebum

scalp1

 

ZA PROBLEMY SKÓRNE:

Produkty z tej Pielęgnacja skóry głowy osi ożywić źródło błonnika kapilary, tworzenia i utrzymywania optymalnego środowiska dla wzrostu włosów bardziej piękne i zdrowe, łącząc adiuwant w leczeniu problemów skórnych.


DLA KOGO JEST POŚWIĘCONY
Energetyzujący . Dla tych, którzy mają zubożony głowy z włosami, że ma tendencję do spadku OCZYSZCZANIE :. Dla tych, którzy mają głowy z łupieżem równoważenie : Dla tych, którzy mają głowy z nadmiaru sebum.


CHARAKTERYSTYCZNYCH ELEMENTÓW
Energetyzujący : formuła wzbogacona Renovagenyl że salda i odżywia skórę głowy i 3 energetyzujący Complex, który pomaga w zapobieganiu i ograniczaniu upadek chroniąc włosy przed wolnymi rodnikami, które powodują przedwczesne invecchiamneto.
OCZYSZCZANIE : formuła wzbogacona Renovageny że sald i odżywia skórę głowy i Cel-Pureness działania oczyszczające, zrównoważenia i normalizuje proces łuszczenia się skóry głowy, łagodzi dyskomfort i swędzenie. bilansującego : formuła wzbogacona Renovagenyl że salda i odżywia skórę głowy i sebum Control, działanie regulujące sebum, normalizuje skórę głowy, po uregulowaniu wydzielania łojowych, zmniejszając ekscesy i zwalczania odrodzenie.

WYNIKI

Energetyzujący : Intensywne działania starciu przedłużyć życie i poprawić odnowienie pęcherzyka. Kompleks, który działa bezpośrednio na skórę, włosy brodawki silniejszy. oczyszczające : nadzwyczajne działania bilansującym, który normalizuje proces łuszczenie się skóry głowy. Wynik widoczny od pierwszego zastosowania. WYWAŻANIE : nadzwyczajne działania bilansującym, regulować wydzielanie sebum.

szampon-równoważący

 

 

SZAMPON RÓWNOWAŻĄCY- DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ .Usuwa nadmiar sebum normalizując jego produkcję, włosy pozostają czyste przez długi czas, bez osłabiania włosów. Akcja aktywne odświeżanie że neutralizuje nadmiar sebum zmniejszając wpłaty na łodygę .

 

 

 

 

szampon-oczyszczający

 

 

SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY- PRZECIWŁUPIEŻOWY Chwila relaksu dziennik, który usuwa łupież od pierwszego zastosowania i opóźnienia nawrotu .Łagodzi, zmniejsza świąd i przynosi równowagę na skórze głowy, pozostawiając lśniące włosy. Eliminuje nadmierną proliferację skóry głowy i normalizuje łuszczenie się, redukując jego nawroty.

 

 

 

szampon-energetyzujący

 

 

SZAMPON ENERGETYZUJĄCY -SZAMPON ENERGETYZUJĄCY PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW. Normalizuje cykl życia i wzrost włosów, stymuluje skórę głowy i przygotowuje ją do intensywnych zabiegów, Pomogą chronić przed wypadaniem i redukuje wypadanie włosów.

 

 

 

 

lotin

 

 

 

LOTIN ENERGETYZYJĄCY PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW.

 

 

 

Intensywna kuracja stymulująca skórę głowy, normalizująca cykl życia i wzrost włosów. Pomaga chronić przed wypadanie i redukuje wypadanie włosów,

Sugerowane zastosowanie: l fiołka 2/3 razy w tygodniu przez 6/8 tygodni stosować
ze specjalnym masażem. Bez spłukiwania , zalecamy stosowanie wiosną i jesienią.

 

eliksir

 

 

 

 

ELIKSIR STYMULUJĄCY

 

 

 

 

 

Serum bez spłukiwania do nanoszenia no skórę głowy i włosów na całej długości, przedłużające działanie kuracji pomiędzy wizytami w salonie. Po kuracji włosy stają się silniejsze, o ich cebulki odporniejsze, o zwiększonej grubości. Dla lśniących, mocnych i błyszczących włosów. Kuracja no 1 miesiąc do codziennego stosowania. 

 

super serum

 

 

 

 

SUPER SERUM STYMULUJĄCE

 

 

 

 

 

Skoncentrowana kuracja dla skóry głowy (do zastosowania w salonie), prawdziwy zastrzyk energii aplikowany bezpośrednio no źródło wzrostu włosów. Sugerowane zastosowanie: 1 fiołka 1 raz w tygodniu przez 6/8 tygodni stosować z specjalnym masażem ,bez spłukiwania.

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk