Abril et nature

Abril et nature - styling

 

spray-termiczny

 

 

SPRAY TERMICZNY -
chroni włosy przed szkodliwym działaniem ciepła. Może być używane w trakcie zabiegu prostowania włosów jako zabezpieczenia .Zawiera keratynę, panthenol, proteiny jedwabiu i pszenicy oraz olej rycynowy.

 

 

 

 

eliksir nablyszczajacy

ELIKSIR NABŁYSZCZAJĄCY-
produkt z komórkami macierzystymi ,zawiera naturalne, szlachetne oleje roślinne takie jak argonowe, z róży damasceńskiej ,zielonej i czarnej herbaty oraz kiełków pszenicy. Dostarczają one naturalnych przeciwutleniaczy , przeciwdziałają procesom starzenia sie oraz regenerują włosy zniszczone. Olejek argonowy ma ogromny wpływ na zachowanie naturalnego połysku włosów od wnętrza do kory. Eliksir dodaje energii i powoduje , że kolor włosów farbowanych uzyskuje połysk ,nie powoduje obciążenia i przetłuszczania sie ,włosy nabierają promiennego blasku ,staja sie jedwabiste w dotyku.

 

 

spray zwiększający objętość

 

 

SPRAY ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ -
produkt na bazie , macierzystych z efektem botoxu. przeznaczony do włosów cienkich, osłabionych i zniszczonych. poprawia strukturę włosa od wewnątrz, odbija od nasady, zwiększa grubość i wytrzymałość. po użyciu włosy zyskują na objętości ,są odmłodzone i wygładzone

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk