Lakiery

lakiery

 

LAKIERY DO WŁOSÓW:
Długotrwały ekstremalny blask, perfekcyjne utrwalenie, naturalne
rezultaty

 

PRZEZNACZENIE Lakiery z łatwością umożliwią stworzenie wszystkich rodzajów, nawet najbardziej geometrycznych fryzur, sprawiając, że fryzury zachowują dokładnie taki kształt jaki został im nadany.

TECHNOLOGIE: Nieskończenie lśniące utrwalenie, Super mocny, wyjątkowo suchy, niezwykle precyzyjny lakier w sprayu, który z łatwością daje się wyczesać. Lakiery gwarantują wyjątkowy blask przy jednoczesnym zachowaniu zaskakująco naturalnego efektu. Z ekstraktem z siemienia lnianego: bogatym w kwasy tłuszczowe omego 3 i omego 6, który wygłodzą powierzchnię włosów i wzmocnią ich blask. Bez zawartości siarczanów, parafiny, olejków mineralnych i alerganów.

 

lakiery

 

 

lakier nabłyszczający mocny

 

 

 

NABŁYSZCZAJĄCY BARDZO MOCNY LAKIER DO WŁOSÓW
Muśnięcie długotrwałym, absolutnym blaskiem dla lepiej utrwalonych efektów. Ekstremalne utrwalenie, które utrzymuje się cały dzień i które łatwo daje się wyczesać.

 

 

 

 

 

nablyszczajacy

 

 

 

NABŁYSZCZAJĄCY LAKIER DO WŁOSÓW Ostatni kluczowy akcent nadający stylizacji blasku. Podąża za ruchem włosów bez ich osłabiano, zapewniając elastyczny efekt sprężystości .

 

 

 

 

 

lakier do kreowania fryzur

 

 

NABŁYSZCZAJĄCY LAKIER DO KREOWANIA FRYZURY
Stwarza "mikro-siotkę", która nadaje wyrazistości, buduje, kształtuje i modeluje bardziej finezyjne stylizacje, a jednocześnie zapewnia włosom intensywny blask.

 

 

 

 

 

nablyszczajacy do farbowanych

 

 

 

NABŁYSZCZAJĄCY LAKIER DO WŁOSÓW FARBOWANYCH kolor lśni niecodziennym blaskiem ,a jego intensywność chroniona jest przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi , włókna włosów są chronione bez obciążania.

 

 

 

 

 

nablyszczajacy nadajacy objetosc

 

 

NABŁYSZCZAJĄCY LAKIER NADAJĄCY OBJĘTOŚĆ- Działanie zwiększające objętość połączone z lśniącym blaskiem. Specjalne czynniki tworzą warstwę zapewniającą niesamowite uniesienie, kształt i objętość wszystkim rodzajom stylizacji.

 

 

 

 

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk