S4U

 

NIEKONWENCJONALNY I WYRAFINOWANY STREET STYLING

S4U czerpie inspirację z tendencji, jakie obowiązują w światowej stolicy mody - Mediolanie, przekładając je na nowoczesny i awangardowy styl wielkomiejski.

Linia umożliwia tworzenie i nową interpretację zawsze aktualnych i modnych stylizacji każdego dnia, dla młodych mężczyzn i kobiet, dynamicznych obywateli całego świata.

Produkty S4U zostały zaprojektowane tak, aby swobodnie mieszać między sobą ekskluzywne formuły i mieć możliwość stworzenia dowolnego stylingu. Innowacyjna technologia zawiera żywice i filtry UV, które dowolnie można łączyć.


S4U to wybór tysięcy fryzjerów na całym świecie.

s4u

 

 

 

 

zel nadajacy objetosc

 

ŻEL NADAJĄCY OBJĘTOŚĆ- Maksymalna objętość i struktura dla każdego rodzaju włosów. Nadaje zmysłową objętość, nie obciążając włosów. Wygładza włosy lub podkreśla skręt, elastycznie utrwalając włosy, zapewniając naturalność rezultatu. Idealny do suszenia włosów na powietrzu oraz do podkreślania naturalnych loków. Zawiera filtry UV.

Maksymalna objętość połączona z elastycznym utrwaleniem.

 

 

 

krem do stylizacji lokow

 

 

 

KEM DO STYLIZACJI LOKÓW- Produkt do włosów falowanych i kręconych. Definiuje, kontroluje i oddziela loki, fantastycznie zapobiegając puszeniu się. Produkt o przedłużonym działaniu. Maksymalna definicja loków połączona z umiarkowaną mocą utrwalenia.

 

 

 

 

lakier mocno-utrwalajacy

 

 

 

LAKIER MOCNO UTRWALAJĄCY-Mocne utrwalenie i kontrola wszystkich rodzajów stylizacji. Specjalne żywice utrwalające nie kleją się i pozostają elastyczne, tak aby można było ponownie je modelować. Produkt odporny na wilgoć. Zawiera filtr UV.

 

 

 

 

 

ekstremalnie mocny zel

 

 

EKSTRAMALNIE MOCNY ŻEL- Żywica zamrażająca włosy. Krystalizuje i utrwala fryzurę, tworząc ekstremalne i niespotykane stylizacje. Gwarantuje idealne oddzielenie pasm i przedłużoną trwałość. Ekstremalne utrwalenie i nabłyszczenie.

 

 

 

nabłyszczający wosk w kremie

 

 

NABŁYSZCZAJĄCY WOSK W KREMIE- Podkreślenie szczegółów połączone z fantastycznym nabłyszczaniem. Trwałe i elastyczne utrwalenie, wyjątkowo podkreślone i pełne ruchu detale. Zawiera filtr UV. Elastyczne i trwałe podkreślenie szczegółów w połączeniu z nabłyszczaniem.

 

 

 

 

Super suchy spray nabłyszczający

 

 

 

SUPER SUCHY SPRAY NABŁYSZCZAJĄCY-Idealny do tworzenia stylizacji glamour pełnych skrzenia i blasku. Włosy pozostają miękkie i elastyczne, nie są obciążone i nie wyglądają na mokre. Moc utrwalająca: zero.

 

 

 

 

 

Talk matujący i na objętość

 

 

TALK MATUJĄCY I NA OBJĘTOŚĆ- VintagE nadaje włosom efekt ekstremalnej matowości. Produkt został opracowany do efektów w stylu „grunge" i „total vintage". Ten nowy talk z linii Style for You nadaje włosom lekkość, efekt natapirowania oraz efekt nadmiernej wręcz objętości przy nałożeniu u nasady. Utrwalenie średnie.

 

 

 

 

modelująca pasta matująca

 

MODELUJĄCA PASTA MATUJĄCA- Idealnie rzeźbione matowe formy.
Idealny do modelowania, oddzielania, stroszenia i podkreślania. Użyty u nasady wzmacnia strukturę włosa i zwiększa objętość. Nakładać na końcówki celem uzyskania efektu rozczochrania lub nastroszenia. Zawiera filtry UV. Średnio-mocne utrwalenie o matowym efekcie.

 

 

Pianka nadająca objętość

 

 

 

PIANKA NADAJĄCA OBJĘTOŚĆ- Błyskawicznie zwiększa objętość i unosi włosy bezpośrednio u nasady, Sprawia, że fryzura jest mocna bez osłabiania włosów, Bez parabenów, Zawiera filtry UV.

 

 

 

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk