Idealnie gładkie włosy

image1

    Dekadę temu to loki były pożądane przez kobiety! Współcześnie trend zmienił się i zamiast loków marzeniem są idealnie proste włosy. Jednak to okazuje się trudniejsze niż kręcenie fal, chyba że decydujemy się na zabieg prostowania.

    Takim nowoczesnym zabiegiem jest Lisse Design, kuracja stworzona przez Alfaparf, włoskiego producenta kosmetyków. Lisse Design to keratynowa terapia do prostowania włosów! To zabieg progresywny, idealny do każdego rodzaju włosów, spełniający wymogi UE – właśnie dzięki temu coraz więcej fryzjerów decyduje się na wprowadzenie go do oferty swojego salonu.

 

Na jakie efekty można liczyć stosując Lisse Design?

    Efekty są rzeczywiście rewelacyjne – proste włosy utrzymują się 2-3 miesiące, zanikając stopniowo. Kuracja eliminuje również efekt puszenia się włosów, dzięki czemu włosy są gładkie, miękkie i z łatwością się rozczesują.

Na czym polega technologia Lisse Design?

Kera-Collagen Complex zapewnia idealnie proste włosy. Hydrolizowana keratyna oraz kwaternizowany kolagen zapewniają trwałość prostowania i z pomocą ciepła zmieniają ustawienie łańcuchów keratynowych włosa, dzięki czemu włosy stają się idealnie proste, bez potrzeby chemicznego zrywania mostków siarki.

Olejek Babassu to niezwykły olejek pochodzący z Amazonii. Posiada on właściwości zmiękczające, dzięki czemu zapewnia idealną kosmetykę włosa, dodając im gładkości i blasku.

Co wyróżnia Lisse Design?

Zaletą kuracji jest również możliwość prostowania i farbowania za jednym razem - dzięki temu włosy nie są wielokrotnie poddawane zabiegom, lecz można tego dokonać tego samego dnia!

image2

 

Idealnie gładkie włosy i więcej czasu dla siebie samych

…móc się czesać szybko i łatwo, bez konieczności toczenia niekończącej się walki ze szczotką i suszarką.

 

image3

 

  • Zabieg prostowania progresywnego* z keratyną dla wszystkich rodzajów włosów.

  • BEZ FORMALDEHYDU

  • Absolutniebezpieczne i spełniające wymogi UE i inne normy międzynarodowe

  • Możliwośćprostowania i farbowania włosów tego samego dnia

  • Eliminuje efekt puszenia się włosów

  • Made in Italy: pierwszy włoski koncern międzynarodowy

  • REZULTAT: włosy gładkie, miękkie, pełne blasku oraz łatwe w rozczesywaniu

  • TRWAŁOŚĆ: trwały efekt (do 3 miesięcy)

 

 


 

lisse1SZAMPON O DZIAŁANIU GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCYM

NIE ZAWIERA SOLI I LAURYLOSIARCZANU SODU.
Głęboko oczyszcza i rozplątuje włosy. Sprawia, że łuski włosów otwierają się, przygotowując je do zabiegu wygładzającego.

 


 

lisse2FLUID WYGŁADZAJĄCY

 

Wykorzystuje ciepło do przeformowania łańcuchów keratynowych we włosach,
wygładzają je bez chemicznego przerywania mostków siarczkowych.

 


 

 

lisse3KREM UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE

 

Przedłuża działanie preparatów zastosowanych w ramach zabiegu przeprowadzonego w salonie. Ułatwia i przyśpiesza układanie włosów na szczotkę i stylizację za pomocą prostownicy, chroniąc je przed niekorzystnym działaniem ciepła.

 


 

 

lisse4MASKA NAWILŻAJĄCA

Nawilża włosy i zapobiega ich przesuszeniu oraz spowalnia naturalny proces wysychania. Nadaje włosom wspaniały połysk, jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

 

REZULTAT

 

                           Przed                                            Po

     przed   po

 

 

 
PRODUKTY DO UŻYTKU DOMOWEGO

 

 

 terapia-keratynowa4

 

 

 

Mleczko keratynowe.

 

 

 

 

Lekki i aksamitny fluid, zawiera Kera-Kolagen Complex, który zachowuje i przedłuża efekt uzyskany podczas zabiegu keratynowego prostowania Lisse Design. Intensywna pielęgnacja idealna dla włosów potrzebujących głębokiej regeneracji.

 

 


 

 

domowe zastosowanie1

 

 

 

 

SZAMPON PRZEDŁUŻAJĄCY DZIAŁANIE ZABIEGU WYGŁADZAJĄCEGO

 

 

 

 

 
Szampon nie zawiera parabenów, siarczanów ani soli. Delikatnie oczyszcza włosy, dzięki czemu przedłuża działanie preparatów zastosowanych w ramach zabiegu przeprowadzonego w salonie. Formuła wzbogacona o keratynę i olej babassu sprawia, że włosy stają się miękkie, nabierają blasku i łatwo się rozczesują.

 


 

 

domowe zastosowanie2

 

 

 

 

ODŻYWKA PRZEDŁUŻAJĄCA DZIAŁANIE ZABIEGU WYGŁADZAJĄCEGO

 

 

 

Odżywka w formie kremu niezawierająca parabenów, siarczanów ani soli. Odżywia i nawilża włosy, dzięki czemu przedłuża działanie preparatów zastosowanych w ramach zabiegu przeprowadzonego w salonie. Formuła wzbogacona o keratynę i olej babassu sprawia, że włosy stają się miękkie, nabierają blasku i łatwo się rozczesują.

 


 

 

Lisse design

 

 

 

 

Lisse Desing Keratin Therapy

Olejek do włosów

 

 

 

 

 

 

Specjalnie opracowany olejek do wykorzystania jako pielęgnacja po zabiegu prostowania keratynowego włosów. Formuła oparta na drogocennym olejku Babassu sprawia że włosy stają  się jedwabiście miękkie. Idealny do ochrony włosa przed pojawieniem się rozdwojonych końcówek. Zapobiega puszeniu się, włosów jednocześnie ich nie obciążając. 

 
 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk