Terapia Keratynowa Flexible

    terapia-keratynowakeratin

 

KERATYNOWA TERAPIA LISSE DESIN FLEXIBLE- to pierwsze długotrwałe modelowanie keratynowe, które w 20 minut eliminuje puszenie się włosów, umożliwiając dostosowanie indywidualnie do każdej klientki prostowania progresywnego. Trwałość rezultatów utrzymuje się do 2 miesięcy , a kolejna aplikacja produktu wzmacnia efekt poprzednich zabiegów. Usługa trwa tylko 20 minut , po których klientka może mieć włosy proste, ale też zdefiniowane loki czy fale, oraz włosy o bardzo naturalnym wyglądzie.

Zawiera Krem Collagen Kompleks i Kwas Glioksalowy, który ponownie modeluje formę włosa, zmieniając konfiguracje mostków keratynowych, nie niszcząc ich. Skalibrowana formuła gwarantuje progresywne rezultaty. Olejek Babassu nadaje włosom miękkość i sprawia, że staja się pełne blasku. Po każdym zabiegu włosy stają się o 10-20% bardziej miękkie, gładsze i łatwiejsze do układania. Nareszcie wszystkie kobiety mogą mieć idealne włosy, o jakich zawsze marzyły – codziennie.

terapia keratynowa

 

Dzięki zabiegowi prostowania keratynowego Keratin Therapy Lisse Design Flexible dostępnych jest 5 nowych usług modelujących:

  • Bye Bye Frizz -czas pożegnać puszące się loki.
  • HD Curl -ułożone loki, bez puszenia się.
  • Soft Wave- nadaj kręconym włosom łagodniejszy, bardziej buntowniczy wygląd, bez puszenia się.
  • Gentle Smooth -zmień loczki lub fale w miękkie, proste i pełne osobowości włosy, bez puszenia się.
  • Perfect Smooth- dla idealnie zdyscyplinowanych i prostych włosow bez puszenia się.

Seria Lisse Design Flexible idealnie nadaje się również jako:

Program Stopniowego Modelowania Włosow Dzięki serii Lisse Design Flexible.

Ekspresowy Zabieg Pielęgnacyjny Seria Lisse Design Flexible sprawia, że włosy są o 58% łatwiejsze do układania, a efekty zabiegu utrzymują się aż do 2 miesięcy.

System Utrwalający Efekty Zabiegu Prostowania Włosów idealny do zastosowania po zabiegu prostowania włosów (jak zabieg prostowania Keratin Therapy Lisse Design) i przedłużający jego działanie. Efekt zawsze idealnie ułożonych włosow.

Już przy pierwszym zastosowaniu produkty z linii Keratin Therapy Lisse Design Flexible całkowicie eliminują puszenie się włosów, a z każdym kolejnym zabiegiem włosy stają się łatwiejsze do układania i o 10-20% gładsze.

 terapia keratynowa

 modeling

 

A - Modelling Fluid - Płyn modelujący, który natychmiast eliminuje puszenie się włosów i z zabiegu na zabieg redukuje objętość i zmienia formę włosa, nie niszcząc mostków siarki oraz nadając włosom coraz bardziej gładki kształt.

B - Saling Fluid - Opracowany tak, aby stanowił uzupełnienie dla usługi. Zamyka łuski nadając włosom blask i miękkość. Tworzy delikatna błonę, eliminuje efekt statyczności i chroni włosy przed wilgocią.

 

PRODUKTY DO UŻYTKU DOMOWEGO

 

Lisse design

 

 

 

 

Lisse Desing Keratin Therapy

Olejek do włosów

 

 

 

 

 

 

Specjalnie opracowany olejek do wykorzystania jako pielęgnacja po zabiegu prostowania keratynowego włosów. Formuła oparta na drogocennym olejku Babassu sprawia że włosy stają  się jedwabiście miękkie. Idealny do ochrony włosa przed pojawieniem się rozdwojonych końcówek. Zapobiega puszeniu się, włosów jednocześnie ich nie obciążając. 

 
 


 

 

domowe zastosowanie2

 

 

 

 

ODŻYWKA PRZEDŁUŻAJĄCA DZIAŁANIE ZABIEGU WYGŁADZAJĄCEGO

 

 

 

Odżywka w formie kremu niezawierająca parabenów, siarczanów ani soli. Odżywia i nawilża włosy, dzięki czemu przedłuża działanie preparatów zastosowanych w ramach zabiegu przeprowadzonego w salonie. Formuła wzbogacona o keratynę i olej babassu sprawia, że włosy stają się miękkie, nabierają blasku i łatwo się rozczesują.

 


 

 

domowe zastosowanie1

 

 

 

 

SZAMPON PRZEDŁUŻAJĄCY DZIAŁANIE ZABIEGU WYGŁADZAJĄCEGO

 

 

 

 

 
Szampon nie zawiera parabenów, siarczanów ani soli. Delikatnie oczyszcza włosy, dzięki czemu przedłuża działanie preparatów zastosowanych w ramach zabiegu przeprowadzonego w salonie. Formuła wzbogacona o keratynę i olej babassu sprawia, że włosy stają się miękkie, nabierają blasku i łatwo się rozczesują.

 

 


 

 

 terapia-keratynowa4

 

 

 

Mleczko keratynowe.

 

 

 

 

Lekki i aksamitny fluid, zawiera Kera-Kolagen Complex, który zachowuje i przedłuża efekt uzyskany podczas zabiegu keratynowego prostowania Lisse Design. Intensywna pielęgnacja idealna dla włosów potrzebujących głębokiej regeneracji.

 

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk