Trwała Ondulacja

 

ondulacja1

 

 

alfaparf

 

 

ALFAPARF Hydratexture

 Heat Protector

Spray Ochronny-

Zapobiegający przesuszaniu. Do prostowania włosów na ciepło. Jedyna w swoim rodzaju bariera przed ciepłem. Jego formuła, wzbogacona nowym połączeniem molekularnym na bazie Pro Witaminy B5, pomaga włosowi utrzymać idealne nawilżenie zapobiegając utracie molekuł wody. Zachowuje połysk i gładkość włosa.

 


 

neutralizer

 

NEUTRALIZER

 

Odtwarza teksturę włosa, przywracając mu blask i odżywienie. Dzięki specyficznej technologii Neutralizator Hydra Texture jest idealny przy usługach ondulacji, prostowania i multitexture

 

 

 


 

movement

 

MOVEMENT

 

Płynna konsystencja idealna do transformacji i ponownego modelowania włosów. Rezultatem są naturalnie kręcone loki wykonane z użyciem wałków.
Naturalne mikrogąbki zawarte w formule wchłaniają i zatrzymują wodę, gwarantując optymalne nawilżenie w czasie trwania całego zabiegu.

 


 

miracle

MIRACLE SERUM

 

Stosuje się w mieszance z Płynem Ondulującym lub Kremem Prostującym Hydra Texture. Jego działanie to restrukturyzacja i ochrona włosów po zabiegach chemicznych i włosów zniszczonych w trakcie całego zabiegu. Miracle Serum jest wzbogacone substancją czynną Promois®, która w dwojaki sposób oddziałuje na włosy:

  • rozpoznaje zniszczone części włosów i reperuje je, rekonstruując połaczenia proteinowe;

  • tworzy wzdłuż trzonu włosa błonę ochronną, która zapobiega utracie protein i wzmacnia jego całą strukturę. W ten sposób włosy po zabiegach chemicznych i włosy zniszczone są przygotowane na transformację formy w pełni bezpieczeństwa.

 


 

 

 

Społeczność

 

         Dołącz do nas.

 

     facebook          nk